• Newbie
QSFPTEK 40G QSFP+ modul MTP/MPO multi-mode primopredajnik 40GBASE-SR4 za Mellanox MC2210411-SR4 (850nm, 150m, sa DDM)

QSFPTEK 40G QSFP+ modul MTP/MPO multi-mode primopredajnik 40GBASE-SR4 za Mellanox MC2210411-SR4 (850nm, 150m, sa DDM)

Rating 
HRK 119.97

Pristupačnost
Na skladištu

Široka kompatibilnost : Kompatibilnost s Mellanox MC2210411-SR4 održava na širokom spektru opreme Mellanox. 40 G Ethernet, Infiniband QDR, SATA/SAS3, standard IEEE 802.3 ba, kompatibilan sa MSP-a. Transpondere 40 G QSFP+ Multi-Mode : brzina prijenosa podataka 40 Gb/s, priključak za MPO/MTP, valna duljina 850nm, udaljenost prijenosa do 150m, radeći temperatura : 0℃ ~ +70 ° c, snaga Tx(d Bm) : -7 ~ + 1, senzor Rx. (d Bm) : < -9.5. Jednostavna upotreba : Plug and play, vruće veze.Podrška DDM : DDM vam omogućuje da pratite važne informacije, identificirati neke potencijalne probleme.Naširoko se koristi u переключателях vlakana, usmjerivači, NIC, servera ili drugih postrojenja za optička vlakna s lukama QSFP+ 40 Gb. 100% visoke kvalitete proizvoda : mi Smo uvijek striktno kontroliramo kvalitetu proizvoda, svaki modul je individualno testiran na переключателях prije slanja, kupci mogu biti sigurni u kupovinu.Aftermarket : 30-dnevni besplatni povrat, 3-godišnje jamstvo, doživotno tehnička podrška.Nudimo brojne kompatibilne opcije, ako je vaše marke nisu navedene ovdje, molimo kontaktirajte nas.

Parametri proizvoda

Slična roba